Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
commuter using a segway pt
Zamilujte si dojíždění
 

The Segway Personal Transporter (PT) je pozitivní důkaz, že dojíždění nemusí být frustrující zkušenost. Naopak, může to být příjemná projížďka, při které si lehce proplujete po chodnících Vašeho města.

Užívejte si a ušetřete
Segway PT je rozumná, pohodlná a jednoduchá alternativa k dojíždění autem jen kvůli pár kilometrům cesty. Segway PT je také mnohem levnější než automobil, ušetří desetitisíce za benzín, pojištění, provoz a parkování. Řečí aut stojí jeho provoz jen přibližně 725 km / cena jednoho litru paliva, takže je ekonomický a v podstatě nepotřebuje žádnou údržbu. Znovunabití jeho lithium-ionových baterií stojí tolik, kolik každý den utratíte za denní tisk.

Kromě ježdění do parku se dá Segway použít na běžné pochůzky po úřadech nebo výlet do parku. Segway PT je jako doma všude, kde lidé chodí pěšky, na chodnících, stezkách, v parcích a na štěrkových cestách, prostě skoro na všech veřejných prostranstvích. Používám Segwaye k cestě do práce navíc pomůžete snížit dopravní zácpy a ještě ušetříte životní prostředí a čas. Co je nejdůležitější, cestu si parádně užijete.

Jednoduchý a zároveň velmi vyspělý
Segway PT byl od začátku vyvíjen inženýry, kteří kromě nejmodernější technologie ctí také elegantní univerzální design. Výsledkem je neuvěřitelně intuitivní produkt. Segway PT je vytvořen jako chodníkový prostředek, který se dá použít všude, kde je bezpečné chodit, jeho používání nevyžaduje žádné speciální povolení. Všechno na modelu i2 – od minimálního prostoru, který na chodníku zabere, až po způsob jakým se pohybuje a otáčí – všechno bylo vyvinuto tak, aby Segway i2 vypadal, choval se a působil jako chodec. Jede naprosto tiše a je zhruba stejně široký jako člověk v ramenou. Stejně jako člověk umí se model i2 otočit na místě a udržovat rovnováhu jak v pohybu, tak ve stoje. Případná kolize s objektem není problém, protože rám Segwaye je z lehkých materiálů, má speciální pneumatiky a zdvojené bezpečnostní systémy, které okamžitě reagují na sebemenší impulz. Nikdy nezapomeňte, že co se zdá navenek jednoduché, skrývá uvnitř tu nejmodernější techniku.

Spolehlivý, odolný a snadný na údržbu
Všechny Segwaye byly vyrobeny tak, aby byly schopné provozu v širokém spektru vnějších podmínek. Elektronika, baterie, motory a všechny další klíčové komponenty jsou bezpečně uzavřeny a tím chráněny před vlivem vnějšího prostředí. Segway PT byl neuvěřitelně důkladně testován – miliony testů na únavu materiálu a tisíce hodin zkušebních jízd – aby odolal vibracím, změně teplot a vlhkosti nebo přímému slunečnímu záření. Vyžaduje minimální údržbu, stačí zkontrolovat tlak v pneumatikách a udržovat baterii nabitou. Víc na tom není !

Ten pravý pro tebe
Pro ty, kteří často dojíždí je ideální Segway PT i2 s lithium-ionovými bateriemi. Zkonstruován na cesty do vzdálenosti až 38 km na jedno nabití, model i2 si snadno poradí se všemi městskými a příměstskými cestami a prostředím. Společnost Segway v podstatě vyvinula model i2 speciální pro dojíždění – Segway PT i2 Commuter výbava.