Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
The Segway PT na hlídce
 

The Segway® Personal Transporter (PT) je ideální pomocník strážců pořádku, ať už je to v letištních halách, nebo v parcích. Vyvýšení o 20cm nad zem, dává strážníkovi výhled na dav. To znamená, že strážník je vždy viděn,pokud je někde vyžadován.

Uživatelé Segway PT mají dokonalejší výhled při řízení dopravního provozu, nebo při organizaci davu lidí.

Buďte přístupnější
Přítomnost Segway PT definitivně umožní začít konverzaci.Strážníci jsou na Segway PT více dostupní, než když sedí v autech policejních hlídek, či jezdí na kole. "U policie pracuji od roku 1975 a bez výjimky, Segway PT je ta nejlepší pomůcka, co jsem kdy viděl" - NIJ Study -TECHbeat zima 2006

Kratší reakční doba
Segway PT je schopné přemístit strážníka tiše a klidně 2 až 3krát rychleji než obyčejnou chůzí. Lze až zdvojnásobit plochu, kterou pochůzkový strážník dokáže pokrýt. A dokáže téměř okamžitě zrychlit z rychlosti chůze(5 km/h) až na rychlost 20 km/h.

Spolehlivá a odolná pomůcka
Všechny modely Segway PT jsou podrobeny testům , kde se zkouší únava materiálu po miliónu cyklů stejně tak, jako tisíce zkušebních jízd, aby se zaručila ta nejvyšší kvalita a odolnost – standard, který očekáváte od práce, kterou děláte.


Segway PT je adoptován na celém světě, kde zvyšuje účinnost policie. Nejlepší způsob, jak zjistit, jak Vám tyto technologie a výrobky mohou pomoci ve Vašem oddělení je přečíst si tento dokument o zkušnostech ostatních.

 

Seznam zákazníků z řad policie a bezpečnostích agentur.

  
Approved Homeland Security Device

Segway PT je klasifikováno jako speciální účelové vozidlo a je schváleno na listě výbavy Homeland Security Grant Act. Segway PT je také klasifikován jako CBRNE zásahové vozidlo a u bezpečnostní služby Homeland Grant je popsáno jako dvoukolé osobní vozidlo určené pro přepravu plně vybavených specialistů na trhaviny stupeň A/B přímo na místo zásahu. Aby jste zjistili, zda je Vaše organizace vhodná pro financování z fondu Homeland Security, navštivte oddělení. Homeland Security.