Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
segway security patrol, private security
Segway PT pro bezpečnostní agentury: Pokryjte větší prostor za kratší dobu
 

The Segway® Personal Transporter (PT) je ideální pro dopravu bezpečnostních hlídek a pochůzkářů. Ať už hlídáte sklad, komerční centrum, průmyslový park, koleje nebo komplex hotelů, Segway PT Vám umožní pokrýt mnohem větší prostor rychleji než chůzí nebo přejížděním od budovy k budově.

Zvyšte produktivitu
Potřebujete hlídat větší prostory s menšími zdroji? Segway PT poskytne Vašim zaměstnancům možnost snadno a tiše cestovat 2-3krát rychleji než kdyby šli pěšky. Segway se snadno ovládá a není problém s ním plynule přejíždět z venkovních prostor do vnitřních a naopak, aniž by musel jezdec vystupovat a nastupovat. Během pár sekund může změnit rychlost z pomalé chůze na sprint, což umožňuje reagovat okamžitě na vzniklou situaci.

Dejte o sobě vědět
Segway PT je nezaměnitelný. Bezpečnostní služba, která je dobře vidět, spolehlivě odrazuje potenciální narušitele pořádku a co může být viditelnějšího, než hlídka jedoucí na Segwayi! Jezdec je navíc dalších 20cm nad zemí, takže je lépe vidět a on sám má lepší přehled, vidí dobře přes auta na parkovišti a přes krabice ve skladech.

Případové studie z oblasti bezpečnosti
Někdy nejlépe porozumíte produktu nebo technologii až poté, co si přečtete, jak ji úspěšně používají jinde:Případové studie – bezpečnost(anglicky)..