Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
Park Ranger patroling on a Segway x2
x2 Police je partner do nepohody
 

Segway® Personal Transporter (PT)x2 Police je všestranné a na produktivitu zaměřené policejní zařízení, vyvinuté speciálně pro potřeby policistů a zaměstnanců bezpečnostních služeb pracujících v terénu. Model je založen na odolném Segway x2, obsahuje LeanSteer technologii řízení podle náklonu řídítek, bezdrátový InfoKey ovladač, Saphion® lithium-ionové baterie s prodlouženou trvanlivostí. Tento policejní model obsahuje následující vybavení:

  • Rám na příslušenství se dá použít na připevnění světel, sirény, GPS navigace, nebo dalšího příslušenství, které využije kulatých výztuží.
  • Reflexní nápisy Policie pomáhají posílit psychologický efekt a zvýšit viditelnost policistů ne tmě nebo v oblastech s hustou dopravou.
  • Taška na řidítka je dostupná s v různých rozměrech pro lékárničku nebo jiné potřeby policisty nebo příslušníka ostrahy.
  • Koncové světlo se dá připevnit universálním klipem a zvýší Vaši viditelnost pro ostatní účastníky provozu.
  • Universální držáky nákladu umožňují připevnit různá řešení pro převoz nákladů, například Kontejnery z pevného plastu od firmy Givi (nejsou v ceně).

Model x2 Police maximalizuje přehled policisty, ale také jeho viditelnost pro ostatní. Tím, že policista stojí 25 cm nad povrchem, vyčnívá o hlavu z davu. Použití Segway PT Vám umožňuje mnohem lépe vidět okolí, získáte větší přehled o davu a viditelnost pro celé okolí. Policista na modelu x2 je tak přístupnější a schopný rychleji reagovat na rizikové situace.

 

-


 
x2 Police přehled specifikací:
Maximální rychlost: 12.5 mph / 20 km/h
Celková nosnost:: 260 lbs / 118 kg
Rozvor: 26.5 x 33 in / 67cm x 84 cm
Váha: 120 lbs / 54.4 kg + accessories
Typ baterie: Dvě Saphion® lithium-ionové baterie
Životnost baterie:

Up to 12 miles / 19km off-pavement

Motory: Dva bezkomutátorové stejnosměrné servomotory
Kola:

10 in / 25 cm black aluminum wheels

Pneumatiky:

7 in / 17.7 cm wide low-pressure tires

Výška plošiny:

9.5 in / 24.13 cm

Výška podvozku: 4.5 in / 11.43 cm
Display: Infokey bezdrátový ovladač