Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
segway x2: off terrain personal transporter
Nový x2: připravený do terénu
 

Segway® Personal Transporter x2 poskytuje vyšší výkon na různých terénech s minimálním vlivem na životní prostředí. Obsahuje pneumatiky do všech terénů, robustní blatníky, lithium-ionové baterie a speciálně vyladěný software. S novým Segway x2 se dostanete v terénu prakticky všude, ať to jsou turistické stezky, kopcovitý terén nebo pláž.

Segway x2 má nizkotlaké pneumatiky, které eliminují otřesy při jízdě na hrbolatém terénu a minimalizují vliv na prostředí. Stabilní střední rám umožňuje plynulou jízdu na dlážděném povrchu. Širší rozvor zvyšuje stabilitu na nerovném povrchu a x2 proto s lehkostí překonává různé typy povrchů, jako jsou písek, tráva, štěrk, hlína nebo chodník. Model x2 je vhodný na všechny typy turistických chodníků a stezek, ale není určen na běžné městské chodníky. Pro použití na chodnících je vhodný model i2.

Segway x2 představuje novou technologii řidítek LeanSteer a nový bezdrátový ovladač InfoKey. Tato vylepšení umožňují ještě intuitivnější ovládání a pocit z jízdy. Zároveň poskytují řadu zajímavých informací a proto můžete sledovat Vaši jízdu od vyjetí až do cíle. Lithium-ionové baterie s prodlouženou životností dodávají x2 veškerou potřebnou energii na jízdu v délce až 18 km v terénu (v závislosti na terénu, stylu jízdy a nákladu).

Odolné blatníky na modelu x2 jsou navrženy tak, aby bránili štěrku a odletujícím kamínkům a chránili Vás, když se nakláníte při zatáčení do zatáčky. Hliníkové rámy blatníků se zabudovanými držadly Vám (a Vašemu příteli!) pomohou lépe uchopit x2 při nakládání a vykládání z vozidla. Rámy na blatnících fungují navíc jako držáky pro uchycení nákladu nebo pro kufry od firmy Givi.

-


 
x2 přehled specifikací:
Maximální rychlost: 12.5 mph / 20 km/h
Celková nosnost:: 260 lbs / 118 kg
Rozvor: 26.5 x 33 in / 67cm x 84 cm
Váha: 120 lbs / 54.4 kg
Typ baterie: Dvě Saphion® lithium-ionové baterie
Životnost baterie:

Up to 12 miles / 19km off-pavement

Motory: Dva bezkomutátorové stejnosměrné servomotory
Kola:

10 in / 25 cm black aluminum wheels

Pneumatiky:

7 in / 17.7 cm wide low-pressure tires

Výška plošiny:

9.5 in (24.13 cm)

Výška podvozku: 4.5 in / 11.43 cm
Display: Infokey bezdrátový ovladač