Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
the new segway PT.
Nový i2: všestranný společník
 

Segway PT je náš nejvyváženější model. Je zkonstruován tak, aby si poradil s mnoha různými povrchy a představuje naši novou technologii LeanSteer™ a nový InfoKey™ ovladač. Jako perfektní syntéza vzhledu, funkce a zábavy Vám nový i2 umožňuje proplouvat denním dojížděním, zařizováním venku i uvnitř, aniž byste se museli starat o parkování.

LeanSteer náklonná řidítka se naklání doleva nebo doprava podle přirozeného sklonu lidského těla naklánět se směrem, kterým se chce vydat. Model i2 jakoby předvídal Vaše pohyby a přizpůsobuje se každému přání. Bezdrátový InfoKey ovladač neustále monitoruje všechna potřebná data, jako je stav baterie, rychlost a vzdálenost...a navíc zahrnuje nové bezpečnostní zajištění, které efektivně ochrání Vás i i2.

i2 je nyní vybaven Saphion® lithium-ionovými bateriemi. Tyty dlouhodobé baterie Vám zajistí působivou dojezdnost asi 36 km na jedno nabití (v závislosti na terénu, stylu jízdy a nákladu). Saphion® lithium-ionové baterie se snadno udržují, mají dlouhou životnost a fungují i v teplotách až do -10° C. Model i2 je dostupný v leskle bílé, nebo odolné černé barvě LeanSteer řidítek a rámu. Model je možné vylepšit a přizpůsobit řadou dalších doplňků, které získáte u autorizovaných Segway dealerů.

Kromě řady bezpečnostních opatření běžných u všech Segwayů přichází Segway i2 ve standardu s novinkami, jako je bezdrátový ovladač InfoKey, který řidiči umožňuje sledovat rychlost, ujetou vzdálenost, stav baterií, nebo aktivovat zabezpečení. Řidítka LeanSteer je možné nastavit podle Vašich potřeb a dále tak, aby se Segway vešel do kufru všech běžných aut.

 

-


 
i2 přehled specifikací:
Maximální rychlost: 12.5 mph / 20 km/h
Celková nosnost:: 260 lbs / 118 kg
Rozvor: 25 x 25 in / 63 x 63 cm
Váha: 105 lbs / 47.7 kg
Typ baterie: Dvě Saphion® lithium-ionové baterie
Životnost baterie: Up to 24 miles / 38 km, podle terénu a stylu jízdy.
Motory: Dva bezkomutátorové stejnosměrné servomotory
Kola: 14 in / 35 cm sklem vyztužený termoplast
Pneumatiky: 19 in / 48 cm nepíchnutelné pneumatiky
Výška plošiny: 8 in / 21 cm
Výška podvozku: 3 in / 7.6 cm
Display: Infokey bezdrátový ovladač