Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
On the course with the Segway GT.
Model x2 Golf – dopravní hole-in-one
  Jste připraveni posunout golf do nového rozměru?

Segway x2 Golf nabízí golfovým nadšencům možnost jak se pohybovat po hřišti zcela novým, lepším způsobem. S bateriemi na dlouhé vzdálenosti, taškou na hole a nízkotlakými pneumatikami na trávník se nabízí golfistovi Segway x2 Golf nástroj potřebný k tomu, aby objevil nový rozměr hry.

Rozjeď to a dostaň se na 18. jamku rychleji
Segway x2 Golf umožňuje hráčům hrát rychleji, protože každý z nich může jet přímo ke svému míčku. Zvýšený podvozek modelu x2 Golf nabízí hráči nové možnosti, neboť se dostane dalších 20 cm nad povrch, což mu umožňuje lepší rozhled po fairwayi a možnost lépe rozvrhnout odpal.

Užít si jízdu na x2 Golf po golfovém hřišti nijak nenaruší radost ze hry samotné! Můžete jet vedle přátel jejich tempem, a oddělit se pouze pro svůj odpal. Model x2 Golf dodá každé jamce přídech něčeho nového, inovačního a dá Vám příležitost podívat se na přesuny úplně novým, čerstvým pohledem.

Pro majitele golfových hřišť je to dobrá příležitost, jak získat konkurenční výhodu. Když budete hráčům nabízet Segway x2 Golf, dáte jim o důvod víc vybrat si právě Vaše hřiště. Golfisté stále hledají ty poslední a nejnovější inovace – na Vašem hřišti můžete nabídnout jedinečný zážitek s x2 Golf.

Jemný na trávník
Pokud jde o vliv na trávník, x2 Golf je mnohem ohleduplnější než běžný golfový vozík. Používá složitý software, který ovládá záběr pneumatik s nízkým tlakem tak, aby odvezl x2 Golf i s nákladem co nejšetrněji k terénu. Navíc je tento model lehký a velmi snadno se ovládá, takže se dostanete na místa, kam se běžný golfový vozík nedostane.


Photograph showing difference between Golf Cart and the Segway GT Graph showing difference between the Golf Cart and the Segway GT
Kliknutím na obrázek se otevře velká verze.
Doug Karcher, Ph.D., University of Arkansas and John Sorochan, Ph.D., University of Tennessee

Spolehlivý, odolný a snadný na údržbu
Všechny Segwaye byly vyrobeny tak, aby byly schopné provozu v širokém spektru vnějších podmínek. Elektronika, baterie, motory a všechny další klíčové komponenty jsou bezpečně uzavřeny a tím chráněny před vlivem vnějšího prostředí. Segway PT byl neuvěřitelně důkladně testován – miliony testů na únavu materiálu a tisíce hodin zkušebních jízd – aby odolal vibracím, změně teplot a vlhkosti nebo přímému slunečnímu záření. Vyžaduje minimální údržbu, stačí zkontrolovat tlak v pneumatikách a udržovat baterii nabitou. Víc na tom není !

Zaujalo Vás to, přečtěte si víc o modeluSegway x2 Golf.