Segway

   Titulní stránka    Podpora    Kontakt     

Get Moving.
  
   
   
   

   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
The Segway i2 on the trail.
Segway pro každodenní život
 

Ať jsi mladý nebo mladý v srdci, Segway® i2 a Segway® x2 jsou dva užitečné a zábavné prostředky, jak se pohybovat po okolí, oběhnout pochůzky, setkat se s přáteli, vydat se do přírody a prostě si užít život novým, jiným způsobem !

Rozjeď to
Jízda na Segway PT se nedá srovnat s ničím, co jste dosud zažili, protože tady dosud nic podobného nebylo. Nastupte a Váš první instinkt bude opřít se o něco, jak byste to udělali na čemkoli se dvěma koly. Okamžitě si ale uvědomíte, že Segway PT vyvažuje za Vás, téměř jako by se stal Vaší prodlouženou součástí. Prostě se jen trochu nakloníte dopředu a uvidíte, že Segway PT Vás neveze podle svého, ale v reakci na Vaše pohyby. Nakloňte se doleva a jeďte doleva, nakloňte se doprava a jeďte doprava. Technologie řízení LeanSteer sleduje každý Váš pohyb. Někdo by řekl, že to je jako jízda na lyžích, které zatáčí za Vás.

Po městě a v okolí
Někdy zjistíte, že místní nákupní středisko, tělocvična nebo kulturní centrum je prostě trochu daleko na to, abyste šli pěšky. Představte si tu zbytečnou spotřebu energie a pohonných hmot, kterou spotřebujete na tak krátkou vzdálenost použitím auta. Když žijete v menším městě, máte často pouze dvě možnosti, jít pěšky nebo jet autem.

Segway PT je rozumná a snadno použitelná alternativa k tomu, abyste si sedli za volant a ujeli pár kilometrů. Navíc s náklady 720 km za galon je Segway PT ekonomický, prakticky nevyžaduje údržbu a navíc je přátelský k životnímu prostředí.

Spolehlivý, odolný a snadný na údržbu
Všechny Segwaye byly vyrobeny tak, aby byly schopné provozu v širokém spektru vnějších podmínek. Elektronika, baterie, motory a všechny další klíčové komponenty jsou bezpečně uzavřeny a tím chráněny před vlivem vnějšího prostředí. Segway PT byl neuvěřitelně důkladně testován – miliony testů na únavu materiálu a tisíce hodin zkušebních jízd – aby odolal vibracím, změně teplot a vlhkosti nebo přímému slunečnímu záření. Vyžaduje minimální údržbu, stačí zkontrolovat tlak v pneumatikách a udržovat baterii nabitou. Víc na tom není !

Dva modely, jeden Vám padne na míru
Segway nabízí řadu modelů, výbav a příslušenství, které se dají snadno přizpůsobit Vašim potřebám. Segway i2 je všestranný „dříč“, se kterým můžete ujet 36 km na jedno nabití. S řadou možností, jak uspořádat zavazadlový prostor a výběrem světel na večerní cesty, se dá sestavit tak, aby pokryl všechny Vaše běžné potřeby. Podívejte se na další detaily o i2.

Pro ty, kteří se rádi vydají méně prošlapanou cestou je tady model x2. Segway x2 je náš terénní model, se kterým se snadno projedete po bahnitých cestách, vyjedete kopec a vyrovnáte se s nerovným terénem. Podívejte se na další detaily o x2..